Hayatınızın en güzel gününe doğru

Düğününüzü planlarken, ilk adım nerede, hangi salonda yapacağınıza karar vermek. Bu aynı zamanda bu zorlu süreçte vereceğiniz en zor kararlardan biri. Hem sorunsuz, hem gösterişli, hem de hesaplı bir düğün yapabilmek için doğru salonu seçmek çok önemli.

Royal Düğün Salonu olarak biz, Kartal Cevizli’deki birinci sınıf salonumuzla düğününüz için güvenebileceğimiz tercihiniz olmaya talibiz. Sizin mutlu bir yuvaya doğru giden bu sürecinizde her aşamanın kusursuz olması için her şeyi düşündük.

Kusursuz bir düğün

Düğününüzü yapacağınız salonu seçtikten sonra sıra düğününüzün detaylarını konuşmaya gelecek. Bu konuda, tecrübeli ve güvenebileceğiniz bir ekibin yardım ve yönlendirmesine ihtiyacınız olacak. Biz bugüne kadar binlerce çiftin, onbinlerce misafirini ağırlamasına ve herkesin memnuniyetle ayrılmasına yardımcı olduk. Her çiftin beklentilerinin farklı olduğunu biliyoruz. Tüm detayları bu beklentilere en uygun olacak şekilde organize ediyoruz.

Düğününüzü planlarken yemek ve ikramları, müzik ve animasyonları, organizasyonel detayları sizin arzularınıza uygun olarak özenle düşünüyoruz.

Menülerimiz

Tüm misafirlerinizin düğününüze dair en iyi hatırlayacağı şey, hiç kuşkusuz sunulacak yemek ve içecekler. Düğününüzü dört gözle bekleyen dost ve akrabalarınızı memnun edebilmeniz için herkesin damak tadına en uygun yemek ve ordövrleri en uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Menülerimize göz atın.

Her adımda yanınızdayız

En önemli amacımız hem sizin, hem de konuklarınızın salonumuzdan maksimum düzeyde memnuniyetle ayrılmanız ve bizi diğer tanıdıklarınıza da güvenle tavsiye edebilmeniz. Düğününüzün planlama aşamasından bitimine kadar bize her konuda danışabilir, her talebinizi iletebilirsiniz. Tüm isteklerinizi profesyonelce karşılamak için gereken her şeyi yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Konumumuz

Salonumuz Kartal’ın merkeze yakın Cevizli semtinde, hem E-5’e, hem de sahile yakın, merkezi bir konumda bulunuyor. Royal Düğün Salonu’na özellikle İstanbul’un Anadolu Yakası’nın hemen her yerinden rahatlıkla ulaşmak mümkün.

Sizi en yakın zamanda salonumuzu kendiniz görmeniz ve aklınızdaki her şeyi sormanız için salonumuza bekliyoruz.