Ümraniye düğün salonları

Maltepe düğün salonları arasında tercihte zorlanıyor musunuz?

Düğününüzü yapacağınız salonu seçmek, evliliğe giden yolda belki de en önemli adım. Maltepe’de oturuyorsanız veya düğünüzü Maltepe’de yapmayı planlıyorsanız, Maltepe düğün salonları arasında hem kesenize uygun, hem kaliteli, hem de tecrübesine güvenebileceğiniz bir seçim yapmanın zorluğunun farkındayız.

Biz Royal Düğün Salonu olarak, bu zorlu sürecinizi kusursuz olarak atlatabilmeniz için yirmi yıllık tecrübemizle yanınızdayız. Düğününüzün size, ailelerinize ve misafirlerinize layık ve her bakımdan eksiksiz olması için herşeyi düşünüyor ve en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

İşinin ehli, tecrübeli bir ekip

Hayatınızın en mutlu gününü salonumuzda yaşamayı seçerek bizi onurlandırdığınızda, sıra birlikte düğününüzün detaylarını planlamaya gelecek. Düğününüze kadar tecrübemizle sizin rehberiniz olacağız. Ekibimizdeki her arkadaşımız salonumuzda çalışmak için ve evlenen çiftlere en iyi hizmeti sunmak için özenle seçilip eğitildi. Her çiftin düğünlerinden beklentilerinin farklı olduğunun da farkındayız. Salonumuzu tercih eden binlerce çift gibi, sizin düğününüzü de tüm beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayacak şekilde, size özel olarak özenle dizayn edeceğiz.

Birbirinden leziz menü seçenekleri

Düğününüzde ikram edilecek yiyecek ve içecekler, misafirlerinizin düğününüzde en çok dikkat edeceği şeylerin başında geliyor. Hepsinin damaklarında düğününüze dair unutulmaz bir tat bırakmak için özenle tasarladığımız yemek kombinasyonlarını işinin ehli ustalarımıza hazırlatıyoruz. Siz de menülerimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Merkezi konum, lüks bir salon

Salonumuz Maltepe’ye 15 dakika mesafede Kartal’ın merkeze yakın Cevizli semtinde, E-5 ile sahil arasında merkezi bir konumda bulunuyor. Royal Düğün Salonu’na özellikle İstanbul’un Anadolu Yakası’nın hemen her yerinden rahatlıkla ulaşmak mümkün.

Salonumuz lüks ve seçkin bir atmosfer için özel olarak dekore edildi. Salonumuzun resimlerine şimdi göz atabilirsiniz.

Sizi salonumuza bekliyoruz

Salonumuzu istediğiniz zaman ziyaret edip kendi gözlerinizle görebilir, seçiminize yardımcı olabilmemiz için aklınızdaki her soruyu bize yöneltebilirsiniz. Salonumuzu ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı memnuniyetle hatırlayan binlerce çift gibi sizin için de salonumuzun tüm imkanlarını, mükemmel bir düğün için emrinize sunacağımızdan emin olabilirsiniz.